Liblikaefekt

Maailma muutmine hakkab tihti väikestest tegudest. Seda, kui ühest pisikesest heateost saab alguse suur headus, kutsume meie Alma liblikaefektiks. Näiteks, kui Sa ostad Alma väikeses pakis liblikaga kohupiimkreeme, toetad koos Alma ja Lastekaitse Liiduga vähekindlustatud laste liikumisharrastusi. Naudid head ja teed head.

Hea loob headust

Ostes Alma väikeses topsis liblikaga kohupiimakreeme, toetad Sa ühe eurosendiga vähekindlustatud laste sportimisvõimalusi.  Valio Eesti ning Lastekaitse Liit on ühendanud jõud ning koos otsustanud aidata neid lapsi regulaarselt trennis käima, kes senimaani pole selleks vahendeid leidnud või kelle pere jaoks on see kõvasti peavalu tekitanud. Liikumine ning veelgi olulisemana harjumus regulaarselt liikuda on üks olulisemaid tervisliku eluviisi komponente ning just seepärast otsustasime toetada spordiga tegelemise võimalusi. Alma liblikaga kohupiimakreemide müügi pealt kogunenud heategevussumma eest makstakse välja valitud toetusesaajate poolt ära märgitud treeningu aastamakse ning lapsed saavad aasta aega käia trennis, ilma et peaks finantseeringu pärast pead murdma ja südant valutama. Mida rohkem ostetakse väikeses pakis Alma liblikaga kohupiimakreeme, seda rohkem lapsi saab toetust ning muretult aasta aega trenni teha.

2017. aasta Alma liblikaefekti sporditoetuse saajad on välja valitud ning 43 vähekindlustatud last saavad muretult see aasta sporti teha. Loe 2017. aasta sporditoetustest lähemalt siit. Alma liblikaefekti toetussumma saamise kriteeriumid  ning taotlused 2018. aastaks pannakse siia lehele üles alates 01.05.2017 ning need on üleval 15.10.2017. Toetuste saajate hulk sõltub müügi pealt kogunenud rahasummast. Järgmised toetustesaajad saavad vabalt trennis käima hakata 2018. aasta algusest ning selleks peavad nad olema taotluse esitanud hiljemalt 15. oktoobriks 2017. aastal ning osutunud valituks.

 

Alma kohupiimakreemid, mille pealt läheb üks eurosent vähekindlustatud laste sportimisvõimaluste toetuseks, leiad Sa poeletilt ülesse armsate liblikate järgi (tutvu liblikatega lähemalt siin). Kinnituse, et oled õige toote ostnud, leiad Sa Alma kohupiimakreemi kaane peal asetseva märke abil.

 

Kogunenud toetusesumma aitab vähekindlustatud laste sportimisvõimaluste parandamiseks     laiali jagada Lastekaitse Liit. Lastekaitse Liit on ühendus, mis aitab kaasa lapse      õiguste tagamisele ja lapsesõbraliku ühiskonna kujundamisele. MTÜ Lastekaitse Liidu        visiooniks on olla ühiskonnas lapse õigusi mõjukalt edendav organisatsioon, mis algatab ja     viib ellu lastekaitsealaseid tegevusi ning toetab igakülgselt oma liikmeid. Lastekaitse Liit väärtused on õnneliku lapse silmades! Vaata lisa http://www.lastekaitseliit.ee/

 

Информацию об эффекте бабочки Alma на русском языке найдете ЗДЕСЬ.